V roce 2020 začínáme psát nový příběh mlýna v srdci Hané. I Vy můžete být jeho součástí. Spolu s námi můžete zažít svatbu ve vesnickém rustikálním stylu. Pokud máte rádi Moravu, místa s duší a dobré víno je toto místo pro Vás jako stvořené.

Bohaté prostory Králíkova mlýna nabízí dostatek místa i pro Váš svatební obřad. V teplejších měsících lze obřad uspořádat v přilehlém jablečném sadu. V případě deště ve vnitřních prostorách mlýna.

V našem mlýně nemáme k dispozici kuchyni, tudíž je nutné zařídit si vlastní catering i nápoje.

Nejsme vázáni k žádnému konkrétnímu dodavateli, v případě vašeho zájmu vám ale rádi doporučíme naše oblíbené firmy a podniky.

IMG_6652

Rádi Vám pomůžeme také s výzdobou ve Váš velký den a celkovým zajištěním plynulého chodu svatby. Jsme schopni zajistit květinové aranžmá i přípravu sweet baru. K dispozici je pro Vás také výčep.

IMG_6482
IMG_6900
IMG_6842

Vzhledem k tomu, že jsme milovníci přírody, je u nás přísně zakázáno odpalování pyrotechniky a vypouštění lampionů štěstí.

V současné době pracujeme na zajištění ubytování pro svatebčany. V původní Králikově vile bude zajištěno ubytování pro novomanžele a v přilehlých prostorách mlýna ubytování pro svatebčany. Předběžně počítáme s ubytovací kapacitou pro 30 osob.

V blízkosti mlýna se také nachází biocentrum Mokroš, které je vhodné pro vaše svatební focení.